گربه ها در چه خانه هایی راحت تر زندگی می کنند؟

پتریزو | فروشگاه اینترنتی گربه|آرایشگاه حیوانات|بهترین فروشگاه گربه|فروش گربه images-3 گربه ها در چه خانه هایی راحت تر زندگی می کنند؟ نگهداری و آشنایی با گربه ها گربه ها از چه چیزی خوششان نمی آید چگونه با گربه دوست شویم چگونه از گربه نگهداری کنیم آیا گربه ها قهر می کنند

زندگی گربه ها در داخل خانه

از دلایل زندگی گربه ها در داخل خانه محبوبیت گربه ها به عنوان حیوان خانگی می توان به مستقل بودن، تمیز بودن و مرتب خود را تمیز کردن و همچنین ساکت بودن اشاره کرد. این بدین معنی نیست که آن ها باید نادیده گرفته شوند. بسیاری از گربه های شهری امروزه تمام زندگی خود را در امنیت و در خانه صاحب شان می گذرانند.

 با افزایش محبوبیت گربه ها به عنوان حیوان خانگی، توجه به نیازهای عاطفی و جسمانی آن ها نیزحائز اهمیت است.این بدان معناست که شما باید برای گربه خانگی تان وقت بگذارید و با او بازی کنید؛ گربه ها نیز از این زندگی آرام و ایمن لذت خواهند برد و به راحتی در داخل خانه زندگی خواهند کرد.

پتریزو | فروشگاه اینترنتی گربه|آرایشگاه حیوانات|بهترین فروشگاه گربه|فروش گربه yerlin-matu-481826-unsplash گربه ها در چه خانه هایی راحت تر زندگی می کنند؟ نگهداری و آشنایی با گربه ها گربه ها از چه چیزی خوششان نمی آید چگونه با گربه دوست شویم چگونه از گربه نگهداری کنیم آیا گربه ها قهر می کنند

گربه درچه خانه هایی احساس آرامش دارند؟

 تمامی گربه ها قطعا دارای نیازهای اولیه می باشند؛ این نیازها شامل کاسه های مناسب برای غذا و آب ، ترجیحا کم عمق و از جنس سرامیک و محل خواب تمیز و نرم است. در آب و هوای سرد ، گرم کننده های مخصوص محل خواب بسیار مورد پسند گربه هاست؛ اگر گربه در محل خواب خود احساس امنیت و آسایش کند، موقع بردن نزد دامپزشک و یا آراستن موها ترس کمتری خواهد داشت.

حتی اگر گربه شما درون خانه زندگی می کند، باید مطمئن شوید که در مقابل بیماری های عفونی او را واکسینه کرده اید. برخی از آن ها به خصوص ویروس های آنفلوآنزا، می توانند از درون کفش ها و لباس ها پراکنده شوند.

گربه ها بیشتر روز را در حال خوابیدن یا چرت زدن هستند، بنابراین مطمئن شوید که جای خوابشان راحت و نرم است. آن ها دوست دارند همواره احساس آسودگی و گرما کنند. بنابراین جای خوابی را انتخاب کنید که این حس را به گربه تان بدهد. کف سبد باید باز شده و قابل شستشو باشد. انواع سبد و جای خواب برای گربه ها مدل مخملی مدل ایگلو

خانه تان را در مقابل خطرات احتمالی بررسی کنید. درهای ماشین لباس شویی و خشک کن ها را بسته نگه دارید و حتما قبل از روشن کردن، درون آن ها را نگاه کنید؛ گربه ها از خوابیدن در جاهای گرم لذت می برند.

 سیم های برق را دور از دسترس بچه  گربه ها قرار دهید چون ممکن است آن ها را بجوند. هیچ گاه به گربه خود اجازه ورود به آشپزخانه را ندهید چرا که خطرات زیادی در آن جا در کمین اوست؛ اجاق گاز، ظرف آشغال و وسایل تیز و برنده درون آشپزخانه همگی خطر جدی به شمار می روند.

در آخر…

هیچ گاه از محصولاتی که برای سگ ها ساخته شده است به گربه ها ندهید؛ برخی از آن ها برای گربه ها سمی هستند.

برگشت به بالا