پیشرفت علم دامپزشکی درباره گربه ها

پتریزو | فروشگاه اینترنتی گربه|آرایشگاه حیوانات|بهترین فروشگاه گربه|فروش گربه -دامپزشکی-درباره-گربه-ها- پیشرفت علم دامپزشکی درباره گربه ها سلامتی و بهداشت گربه ها گربه گربه علم دامپزشکی در مورد گربه سلامتی گرب درمان گربه بیماری گربه آموزش گربه

در این مطلب می خوایم به پیشرفت علم دامپزشکی درباره گربه ها بپردازیم. بسیاری از روش های تشخیصی و یا تکنیک های درمانی که برای ما انسان ها وجود دارند، برای گربه ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند.پیشرفت علم دامپزشکی درباره گربه ها باعث شده دامپزشکان به طور معمول از سونوگرافی، اندوسکوپی و تصویربرداری برای تشخیص بیماری ها استفاده می کنند. آن ها مهارت استفاده از جراحی های پیشرفته شامل پیوند برای درمان را به دست آورده اند. وجود چنین تجهیزات گسترده ای باعث افزایش عمر گربه ها شده است. با وجود این، پیشگیری و افزایش کیفیت زندگی گربه ها شرط اصلی و مهم در نگهداری آن ها به شمار می رود.

مایت های داخل گوش متناوبا در گربه ها دیده می شوند و گاه میکروب های ناخوشایندی در داخل گوش رشد می کنند که باعث عفونت در مجرای گوش می گردند. قطره گوش باید به اندازه دمای بدن گرم شود و این کار را می توانید با چرخاندن آن میان دو دستتان انجام دهید. بعد از ریختن قطره در سوراخ گوش، قسمت زیر گوش را به آرامی ماساژ دهید تا دارو در همه جا پخش شود.

.

برگشت به بالا