آموزش دست بده به سگ ها

پتریزو | فروشگاه اینترنتی گربه|آرایشگاه حیوانات|بهترین فروشگاه گربه|فروش گربه -دادن-به-سگ-ها آموزش دست بده به سگ ها آموزش سگ ها آموزش نگهداری سگ آموزش بشین به سگ

با شنیدن فرمان دست بده به سگ ، سگ تان پنجه اش را تقریبا تا سینه بالا می آورد و به مهمان ها اجازه می دهد که با او دست دهند.

  1. در حالی که سگ تان جلوی شما نشسته است، تشویقی را در دست راست خود مخفی کنید و آن را نزدیک زمین نگه دارید. سگ تان را تشویق کنید تا با دست آن را بگیرد و سپس فرمان دست بده را بگوئید. زمانی که دست سگ تان از زمین بلند شد تشویقی را به او بدهید.
  2. به تدریج دست تان را بالا ببرید تا وقتی که ارتفاع دست سگ به سینه اش برسد.
  3. حالا با علامت دست تمرین را ادمه دهید. بایستیدو تشویقی را در دست چپ تان بگیرید و دست تان را پشت تان بگذارید و وقتی علامت دست را نشان می دهید، دست تان را به سمت او دراز کنید. وقتی سگ تان دستش را به سمت شما دراز کرد، دستش را بگیرید و سپس تشویقی را با دست دیگرتان به او بدهید.

نکات حین آموزش: هر سگی می تواند این ترفند را به راحتی بیاموزد و سگ تان با انجام آن محبوب و دوست داشتنی تر خواهد شد. هر روز چند بار این تمرین را تکرار کنید و در لیست اولویت های تمرین ها قرار دهید.

پرسش و پاسخ فرمان دست بده به سگ

سگم به جای اینکه دستش را بالا بیاورد، بینی اش را به دستم نزدیک می کند

ضربه کوچکی با انگشت به بینی سگ بزنید تا او را دلسرد کنید. او ممکن است پارس کند، جای دیگری را بو بکشد و یا کار خاصی انجام ندهد. صبور باشید و سعی کنید او را تشویق کنید تا دستش را بالا بیاورد. اگر خودش به اختیار خودش دستش را بالا نیاورد، روی دستش با انگشت ضربه آرامی بزنید و یا اندکی آن را بالا بیاورید و سپس تشویقی به او بدهید.

نکته! همواره با گفتن کلمه «خوبه!» انگیزه سگ تان را برای یادگیری بیشتر کنید.

مراحل

  1. تشویقی را درون دست راست تان مخفی کنید و دست تان را نزدیک زمین نگه دارید.
  2. وقتی سگ تان موفق شد دستش را اندکی بالا بیاورد، ارتفاع دست تان را بیشتر کنید.
  3. 2.      (بخش اول) بایستید و با دست به سگ تان فرمان بدهید.

3.(بخش دوم) وقتی به او تشویقی می دهید دستش را نگه دارید.

برگشت به بالا