آموزش دست تکان بده،بای بای کن به سگ

پتریزو | فروشگاه اینترنتی گربه|آرایشگاه حیوانات|بهترین فروشگاه گربه|فروش گربه آموزش دست تکان بده،بای بای کن به سگ آموزش سگ ها آموزش بشین به سگ آکوزش دست دادن به سگ

آموزش ترفندی مانند دست تکان دادن میتواند روابط شما و سگتان را بهبود بخشد . قبل از اینکه بتوانید به سگتان آموزش دهید که چگونه برایتان دست تکان دهد باید به او بیاموزید که چگونه دست بدهد . شما میتوانید از علامت دست برای فرمان دست تکان دادن استفاده کنید . این ترفند را میتوانید در آغاز تمرینات خود و برای افزایش اعتماد به نفس سگ در انجام تمرینات آموزش بای بای کن به سگ و ترفندهای بعدی استفاده کنید .

برای شروع روبروی سگ خود بایستید و دست خود را به سمت او دراز کنید در حالی که کف دستتان رو به بالا باشد . چون سگ شما فکر میکند که باید فرمان دست دادن را انجام دهد دستش را بالا میاورد . سپس دست خود را به سمت بالا و پایین حرکت دهید تا سگ را تشویق کنید حرکت دست شما را دنبال کند . در همین هنگام فرمان دستت را تکان بده یا بای بای کن را بگویید .

آموزش با تشویقی

 1. در حالی که سگ در موقعیت نشسته قرار دارد تمرین را آغاز کنید
 2. در مقابل سگتان بایستید
 3. دست راستتان را مقابل سگ دراز کنید و آن را در سطح سینه سگ قرار دهید کف دستتان باید به سمت بالا باشد
 4. وقتی سگ دستش را بالا آورد فرمان دست تکان بده یا بای بای کن را بگویید و دستتان را از طرفی به طرف دیگر تکان دهید تا سگ نتواند آن را بگیرد .
 5. تشویقی به او بدهید و سگ را نوازش کنید
 6. سگ نیز دستش را بالا پایین خواهد برد و تلاش میکند دست راستتان را بگیرد
 • وقتی سگتان با اعتماد فرمان را انجام داد اینبار بدون تشویقی و از علامت دست استفاده کنید
 1. مراحل 1 و 2 قسمت قبل را انجام دهید
 2. فرمان دست تکان بده یا بای بای کن را بگویید
 3. در حالی که دست راستتان نزدیک سینه تان است کف دست را به سمت سگ بگیرید و به او دست تکان دهید این علامت دست برای این فرمان است .
 • سگتان با بالا و پایین بردن دستش بای بای خواهد کرد
 • تشویقی خوبی به سگتان بدهید و او را نوازش کنید . اگر سگتان دست تکان نمیدهد 5 ثانیه از او دور شوید و سپس مراحل 1 تا 4 را تکرار کنید . در صورت عدم موفقیت بار دیگر با تشویقی تمرین را تکرار کنید .

نکات حین آموزش

آیا سگ من میتواند حتی از فاصله دور برایم دست تکان دهد ؟

بعد از اینکه سگتان با اعتماد به نفس قادر به اجرای این ترفند شد شما میتوانید از فاصله دور با گفتن فرمان یا علامت دست از سگتان بخواهید دست تکان دهد . برای اینکه سگ بهتر این فرمان را بفهمد از فاصله دور موقع رفتن به سر کار و موقع خداحافظی با دست تکان دادن با او بای بای کنید .

آموزش ترفندی مانند دست تکان دادن و بای بای کن به سگ میتواند روابط شما و سگتان را بهبود ببخشد .

برگشت به بالا