جعبه گربه

پتریزو | فروشگاه اینترنتی گربه|آرایشگاه حیوانات|بهترین فروشگاه گربه|فروش گربه -گربه-ها-در-داخل-خانه-2 جعبه گربه نگهداری و آشنایی با گربه ها گربه بستر گربه بستر

گربه ها موجودات تمیزی هستند بنابراین باید از جعبه گربه مناسبی استفاده شود.

آن ها از محلی خاص برای دستشویی کردن استفاده می کنند مدفوع و ادرار خود را می پوشانند. فقط گربه های عقیم نشده مدفوع و ادرار خود را نمی پوشانند و از آن به عنوان محل نشانه گذاری قلمرو خود استفاده می کنند.

گربه های بیرون از خانه با خاک یا شن برای مدفوع یا ادرار می پوشانند گربه هایی هم که درون خانه می باشند به خاک برای حفر کردن و پوشاندن احتیاج دارند.

گربه ها صبح زود و بعداز ظهرها بسیار فعال هستند.

بچه گربه ها بلافاصله بعد از اولین آموزش از جعبه بستر استفاده کنند، اما نظارت لازم است چرا که برخی از بچه گربه ها اقدام به خوردن بستر می کنند.

بیلچه خاک گربه

هنگامی که جعبه را انتخاب می کنید، به خاطر داشته باشید که بو و شکل آن می تواند گربه تان را جذب کند اگر گربه جدیدی را وارد خانه تان کردید، دو جعبه با انواع مختلف بستر در اختیار گربه قرار دهید و به او اجازه دهید تا یکی را انتخاب کند.

آموزش های اولیه به خصوص زمانی که گربه ها بچه هستند بسیار موثر و کارآمد خواهد بود .

جعبه گربه را در جایی قرار دهید که دسترسی گربه ها به آن آسان باشد اما در گوشه ها قرار داشته باشد و به دور از مناطق شلوغ و پر رفت و آمد باشد چرا که گربه ها از جاهای خلوت لذت می برند .

گربه ها طور طبیعی محل دستشویی کردن خودشان را با دیگر گربه ها شریک نمی شوند، بنابراین اگر بیش از یک گربه دارید، برای هر کدام یک جعبه گربه جداگانه اختصاص دهید. جعبه گربه را هر روز تمیز کنید.

امروزه جعبه های بستر در شکل های مختلف ساخته می شوند. بهتر است اندازه جعبه خاک یک و نیم برابر اندازه بدن گربه باشد.

انواع بستر برای گربه

جعبه گربه باید ماده ای جاذب با بوی خوشایند باشد، بهترین راه کنترل بو، تمیز کردن مکرر بستر است.

اگر گربه ها از یک نوع بستر استفاده می کنند، معمولا ترجیح می دهند استفاده از همان یک نوع را ادامه دهند.

بسترهای بر پایه چوب جاذب خوبی هستند اما ممکن است به موی گربه های موبلند بچسبند.

بستر بر پایه خاک یا شن محبوب گربه هاست اما هر نوع خاکی نمی توان استفاده کرد.

بستر بر پایه خاک رس بیشترین استفاده را دارد و گاه دارای ذرات جذب کننده بو است.

بستر بر پایه چوب ذرت جنس چوب ذرت با پوشش مومی می باشند.

گربه ها: راهنمای کامل نگهداری، آموزش و نژادها

بازی کردن

بازی کردن با گربه ها، توانایی ها و دنیای اطراف را به آن ها می آموزد، اما برای گربه هایی که در داخل خانه نگهداری می شوند، بازی کردن اهمیت زیادی دارد.

بازی کردن باعث تخلیه انرژی گربه ها می شود؛ این انرژی در طبیعت به واسطه گشتن به دنبال شکار و شکار کردن مصرف می شود. بازی «گرفتن و رها کردن» را با گربه خانگی تان انجام دهید .

گربه ها عاشق بازی کردن هستند.

اسباب بازی هایی برای تحریک ذهنی و فکری

هر نوع اسباب بازی کوچک باعث سرگرم شدن آن ها شود. همانند گربه های خیابانی، گربه هایی که در داخل خانه نگهداری می شوند هم نیاز به و بالا رفتن، تعقیب کردن و یا چنگ زدن، گاز گرفتن و ضربه زدن به اشیا را دارند .

اسباب بازی در انتهای میله یا ترکه پلاستیکی

توپ های پلاستیکی

موش های بافته شده به عنوان اسباب بازی

اهمیت عقیم سازی

عقیم کردن گربه ها یکی از مناسب ترین روش در مسیر رشد گربه محسوب می شود

باعث عادت کردن گربه به زندگی در محیط منزل شده و به این ترتیب گربه شما دوست داشتنی تر می شود .دلیل اصلی عقیم کردن گربه، کاهش رفتارهای خشونت آمیز در محیط خانه است که البته این رفتارها در زندگی خیابانی گربه امری طبیعی به شمار می رود تغییرات فیزیکی بدن است. گربه ای که قبل از بلوغ عقیم

.

Meta 

برگشت به بالا